Ana sayfa Sizden Gelenler Medyum Ayda

Medyum Ayda

1

Sevgilim çok kibar ve nazik bir adamdı. Zaten onu bu huyları için çok sevmiştim ve kısa zaman sonra birlikteliğimizi evlilik ile taçlandırdık. Aradan bir yıl geçti ve biz hala çok mutluyduk. Derken sanki ilişkimize nazar değmiş gibiydi. Sevgilim dediğim adam birden değişmeye başladı. Bana karşı hiçbir zaman kısıtlayıcı bir tavrı olmamıştı ama son zamanlarda artık her şeyime karışır ve özgürlüğümü kısıtlar olmuştu. Önceden arkadaşlarımla dışarıya çıkar eğlenirdik ve o da buna saygı duyardı. Hatta evlenmeden önce bu durumu konuşmuştuk bile. Birbirimizin özel hayatına her zaman saygı duyacaktık. Fakat o artık dışarıya çıkmama arkadaşlarımla görüşmeme bile karışır oldu. Geçen gün hatta bu yüzden çok büyük bir kavga ettik ve o kapıyı çarptı gitti. Daha sonra telefonlarımı kurcalamaya başladı. Benim en nefret ettiğim şeydi bu.

Telefonuma bakıp tek tek konuşmalarımı okudu ve bana hesap sordu. Artık bu bardağı taşıran son damlaydı. Bu kıskançlıklar ve güvensizlikler beni o kadar çok bunaltmıştı ki onunla konuşamaya çalıştım fakat bu da işe yaramadı. En sonunda birkaç gün ondan uzak dursam iyi gelir diye düşündüm ve bir arkadaşımın evine gittim. Birkaç gün onda kalırım diye düşünüyordum kafamı toparlarım. Fakat aradan sadece bir gün geçmişti ve beni bulmuştu. Kavga ettik gene ve arkadaşıma da rezil oluştuk. Artık ne yapacağımı şaşırmıştım. Arkadaşım da halimi görünce bana bir medyum önerdi. Medyuma giderek eşim üzerine yönlendirme büyüsü yaptıracakmışım. O daha önce erkek arkadaşı için böyle bir şeyi denemiş. Sonuç da almış. İlk önce bilemedim böyle bir şeyi yapmak ne kadar doğruydu ama sonra daha fazla eşimin bu saçma hareketlerine katlanamayacağıma karar verdim. Ya ayrılacaktık ya da bu büyü yöntemini uygulayacaktım. Ben de arkadaşımın sözüne uyarak büyüyü denemeye karar verdim. Beni medyum Ayda’ya götürdü.

Eşimin üzerine yönlendirme büyüsü yaptırdık. Bu büyü sayesinde eşim artık beni hiç sıkmayacak ve bana saygı duyan biri haline dönüşecekmiş. Eşimin zaten herhangi bir şeyini değiştirmek istemiyordum ilişkimizin başında zaten tam istediğim gibi biriydi gene öyle olması benim için yeterliydi. Bu büyü sanırım birkaç gün içerisinde etkisini göstermeye başlıyormuş. Büyüyü yaptırmak için medyuma gittiğimiz de bir muska yazdı medyum ve bu muskayı kocamın yastığının içine saklamamı söyledi.

Ben de dediğini yaptım ve şimdi büyünün etki etmesini bekliyorum.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here