Ana sayfa Sizden Gelenler Medyum Bedirhan Hoca

Medyum Bedirhan Hoca

0

Ben 35 yaşındayım ve bu güne kadar hiç evlenmedim. Evlenmeme in sebebi ise uzun yıllardır sevdiğim, beklediğim biri vardı. Sevdiğim adam bizim köyümüzdendi. Çok küçük yaştan beri onu seviyordum o da bunu biliyordu. Bir gün şehir dışına gideceğini büyük şehirlerde çalışıp para kazanacağını onu beklememi söyledi. Döndüğünde ise benimle evlenecekti. Aradan aylar geçti ne bir gelen vardı ne de bir soran. Arada bir mektup yıllardı.

Mektupta da hala onu beklememi kimseyle evelenmememi söylüyordu. Ben de bir u ut bu mektuplar güvenerek gelen görücüye geri çevirdim hep. Köy yerinde belli bir yaşa kadar bekar kalırsın sürekli görücü gelir durur. Ailemde kimseyi istemememe çok şaşırmıştı. Sonunda bir gün babam dedi ki yaşın geçiyor artık evlendirme iz lazım seni gelen ilk kişiye vereceğim seni dedi. Ben de korkumdan medyuma gitmiştim. İlk, defa büyüyü o zaman yaptırmıştım babam beni başkasına vermesin diye. O zaman medyum Bedirhan ile iletişime geçmiştim. Onu da İnternetten bulmuştum.

Babama yönlendirme Büyüsü yapmıştık. Babam da o günden sonra bir daha asla görücü lafı filan açmadı. Ben de sevdiğim adamı beklemeye devam ettim. Derken yaş oldu 35 geldi de geçti bile. Benim adamdan da bir daha hiç ses çıkmadı. 30 yaşıma geldiğimde artık bu duruma katlanamaz olmuştum ve bir gün onun yaşadığı yere gitmeye karar verdim. Gözümü kararttım ve onu, buldum, sonunda. Meğerse be kandırmış ve orda kendisine bir aile kurmuş. Adam evlenmiş iki de çocuk yapmış. O kadar sinirlendim ki bu durumu, görünce gözüm karardı az kalsın onu öldürecektim. Sonra köyüme geri döndüm. Ne yapsam ne etsem diye düşündüm durdum. Sonunda onu unutmaya karar verdim. Aradan yıllar geçmesine rağmen hala onu unutamamıştım hak etmiyordum, tüm, bu yaşananları. Bende medyum Bedirhan ile tekrar iletişime geçmeye kadar verdim.

Ona gittim ve aşk büyüsü yaptırdım. Aşk büyüsü sayesinde kısa zaman içerisinde bana sevdiğim adamın bana geri döneceğini ve sadece beni seveceğini söyledi. Büyü kısa zaman içerisinde etkisini mutlaka gösterecekmiş. Bende büyüyü yaptırdıktan sonra beklemeye başladım.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here