Ana sayfa Sizden Gelenler Medyum Bedirhan

Medyum Bedirhan

0

Sevdiğim erkek başka biriyle birlikteydi ve ben onları ayırabilmek için bir sürü şey yaptım ama bir türlü ayrılmadılar. Bir ara kendileri kavga ettiler ayrıldılar ama sonra tekrar bir araya geldiler. Artık bende o kadar sıkılmıştım ki onları her gün yan yana görmekten bir şeyler yapmam gerekiyordu. Bir arkadaşım vardı. Daha önce o sevdiği çocuğa kavuşabilmek için bir medyuma gitmişti ve celb işlemi uygulatmıştı. Acaba bende mi böyle bir şey uygulatsam diye düşündüm ve arkadaşımı aradım. Daha sonra medyum Bedirhan’a gittik ve sevdiğim adam sevgilisinden soğusun, ayrılsın diye ayrılık büyüsü yaptırdım.

Bu büyünün gücü çok büyükmüş ve kısa zaman içerisinde etkilerini kişiler üzerinde gösteriyormuş. Ben de medyumun dediklerine inandım ve büyüyü uygulattım. Medyumun ve arkadaşımın dediğine göre büyü yapıldıktan sonra mutlaka sonuç alıyormuşuz. Sadece büyünün tesir süresine dikkat etmek gerekiyormuş. Eğer büyünün tesir süresi sona erer ise hiçbir şekilde bir daha kişi üzerinde etkisi kalmıyormuş ve kişi de büyünün etkisinden çıkacağı için normal hayatını kaldığı yerden yaşamaya devam ediyormuş. Bu yüzden sürekli olarak büyünün yeniletilmesi gerekiyor. Ben de büyüyü yaptırdıktan sonra sonuç alırsam eğer gene medyum Bedirhan’a giderek büyünün yeniletilmesini ağlayacağım.

Büyü yeniletme gibi işlemler için de mutlaka medyuma gitmeniz gerekiyor. Kendimiz herhangi bir şey yapmamalıymışız. Medyum Bedirhan bu ayrılık büyüsünün uygulanması sırasında üç harflileri kullandığı için büyü kısa zamanda etkisini gösteriyormuş. Bu varlıklar sevdiğim adama sevgilisi hakkında sürekli olarak olumsuz vesveseler verecekleri için artık o da sevdiği kızdan nefret eder duruma gelecekmiş. Bu ayırma büyüsünü yaptırdıktan sonra sevdiğim erkek bana aşık olsun diye de bir büyü yaptıracağım. Bu büyü sayesinde de sevgilisinden ayrılan adam direk bana aşık olacak. Bu şekilde sevdiğim erkek ile birlikte olacağım.

Medyumun dediğine göre bu ayrılık büyüsü yapıldıktan sadece bir hafta sonra sevdiğim adam sevgilisinden ayrılacakmış. Artık ondan nefret edecek hale gelecek ve ayrılmak isteyecekmiş. Şimdi sabırsızlıkla sevdiğim adama kavuşacağım günü bekliyorum. Henüz büyüyü yaptıralı sadece birkaç gün oldu. Umarım dedikleri gibi işe yarar ve bende bu büyüden sonra aşk büyüsü yaptırarak sevdiğim adama bir an önce kavuşabilirim. Tabi bu büyü için de mutlaka tesir süresine dikkat etmemiz gerekiyor. Tesir süresine dikkat etmezsek kişi anında normal davranışlarına geri döneceği için beni de terk edecektir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here