Ana sayfa Sizden Gelenler Medyum Burak Hocaya Celb Yaptırdım

Medyum Burak Hocaya Celb Yaptırdım

1

Sevgilim ile güzel giden bir ilişkimiz vardı ve uzun süredir birlikte olduğumuz için artık ona evlenme teklifi etmeye karar vermiştim. Kısa zaman içerisinde tüm hazırlıklarımı yapıp ona sürpriz yaptım ve evlenme teklifi ettim o da teklifimi kabul etti. Artık ailelerimizi tanıştırma vaktimiz gelmişti. Kız arkadaşımı istemeye gittik. Babam siyaset konusunda çok sert çizgileri olan bir adamdır. Bu yüzden onunla bu konuları çok fazla konuşmayız. İsteme sırasında nasıl oldu bilmiyorum konu siyasete geldi. Kız arkadaşımın babası ile benim babam birden siyaset konuşmaya başladılar.

Her şey normal güzel gidiyor derken birden konuşma alevlendi. Ne olduğunu anlamadık bile kavga çıktı. Babamla kızın babası yumruk yumruğa girdiler. Tabi bizim isteme işi de yalan oldu. Kızın babası kısa zaman sonra haber yollatmış hiçbir şekilde kızını bana vermezmiş. Kızı bizim ailemize layık değilmiş. Babamda bunu duyunca köpürdü. Sevgilimle ailelerimiz yüzünden ayrılmak zorunda kalmıştık. Artık kafayı yemek üzereydim. Bir de bunun üzerine kızın babası başka birini görücü olarak kabul etmesin mi. Ben de iyice delirdim. Artık bir şey yapmam gerekiyordu.

Hemen internetten bir şeyler buldum. İnsanlar bu tarz durumlar da medyumlara giderek işlem yaptırıyorlarmış. Ben de birkaç yorum okudum ve kafama yattı. Denemek istedim sonuçta başka da yapabileceğim bir şey yoktu. Medyuma gittiğim ve kızın babası ve kendi babam için yönlendirme celbi yaptırdım. Bu celbi yaptırdıktan sonra medyumun dediğine göre her şey yoluna girermiş. İkimizin de babası sanki yaşananlar hiç yaşanmamış gibi davranacaklarmış. Bu medyum ile ilgili yorumlara baktığımda gerçekten herkesin işlemi gerçekleşmiş. Şimdi bende bekliyorum bakalım işlem etkisini göstersin de sevdiğim kıza kavuşayım diye. Zaten şuan beklemekten başka çarem de yok. Bu işlem inşallah işe yarar da tez zamanda ben de sevdiğim kadınla mutlu bir yuva kurarım. Yoksa gerçekten kafayı yiyeceğim ve en sonunda onu kaçıracağım.

Böyle ailelerimizin de rızası olmadan herhangi bir şey yapmak istemiyorum. Kız arkadaşım da bu duruma karşı ama ne yapalım bize de başka çare bırakmıyorlar ki. Neyse ki bu medyum karşıma çıktı ve celb işlemini yaptırdım. En kısa zamanda bu işlem işe yaramalı ki sevdiğime kavuşayım. Medyumun dediğine göre celb birkaç gün içerisinde etkisini babalarımız üzerinde göstermeye başlarmış. Bu şekilde tekrar kızı istemeye gidebilirim. Sadece celbin tesir süresine dikkat etmem gerekiyormuş Evlenene kadar sürekli olarak celbin yeniletilmesini sağlamam lazımmış yoksa celbin etkisi biter ve ailelerimiz gene eskisi gibi kanlı bıçaklı düşman olurmuş. Bende tamam dedim ve celb işleminin tesir süresine dikkat edeceğim. Yeter ki bir an önce evlenelim sonra ne yaparlarsa yapsınlar. Ben sevdiğim kadına kavuşayım da gerisini hiç düşünmüyorum bile açıkçası isterlerse gene kavga etsinler.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

1 YORUM

  1. Merhaba benim adım canan. Artık etrafımda mutlu çift görmekten çok sıkılmıştım,ama yalan ama gerçek sonuçta çiftlerdi ve ilişkileri vardı artık düşünmeye başladım benim neyim eksik bu insanlardan diye ve dolayısıyla üzülmeyede…birtürlü başaramadığım bulamadığım düzgün ilişki olayını artık benim çabalarımla olamayacağına inanmıştım resmen bir destek şarttı bana ve bu yüzden bi hoca bulup okutum üsleteyim kendimi vs vs ne işlem yapacaksa yapsın ama şansımı artık bide böyle deniycem dedim,2 hocaya fena para kaptırdım paraları aldıktan sonra değil watsapa bakmayı bir tanesi beni engelledi resmen,çok üzüldüm ama umudumu yitirmedim sonra tesadüf güzel yorumları olan Burak hocadan yana son şansımı denemek istedim 0553 371 89 94 nolu telini aradım kendime nasip kismet açma celpi yaptırdım ve kargoyla gönderilen bu işlemi üzerimde taşımaya başladım yaklaşık 45 gün sonra bi arkadaşımın doğum günü partisine davet edildim ama resmen içime doğmuş gibi bir afet modunda gittim oraya ve aynı partide davetli olan şuanki nişanlımla tanıştım ogün bi milattı bizim için hiç unutamam herşey çook güzeldi içimde büyükte bir heyecan vardı,ve o günden sonra hepberaberiz işte yüzükle taçlandırdık ilişkimizi,,,Burak hocsm size nekadar dua etsem azdır,çok tşk ederim…

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here