Ana sayfa Sizden Gelenler Medyum Cabbar

Medyum Cabbar

0

Eski sevgilimle güzel giden bir ilişkimiz vardı. Üniversite hayatımız boyunca da beraberdik. Onu ilk gördüğüm günden beri ona aşıktım. Onunda beni böyle sevdiğini düşünüyordum fakat üniversite bittikten sonra ikimizde memleketlerimize dönmek, zorunda kaldık. Bir süre daha ilişkimiz devam etti ama sürekli olarak kavga ediyorduk. Artık tahammül edemez olduk birbirimize. Bir gün bile kavga etmeden geçmiyordu. Artık o kadar yıpranmıştık ki bir gün benimle konuşmak istediğini söyledi ve artık bu ilişkiye devam edemeyeceğim dedi. Ama ben onu hala çok seviyordum.

Onu sevdiğim gerekirse oraya taşınacağımı bile söyledim. Ama o hiç bir şekilde artık beni sevmediğini ve istemediğini söyledi. Ben de ne yapayım durumu kabullenmeye çalıştım. Ama onu hiç bir şekilde unutamıyordum. Aradan bir hafta geçmişti ki sosyal medya da fotoğrafını gördüm, en yakın arkadaşımla nişanlanmış. Meğer zaten beni sürekli olarak aldatıyormuş. Başımdan aşağı kaynar sular döküldü. Neye uğradığını şaşırdım. Ne yapsam bilemedim. Tekrar yazdım ona çok, ağır şeyler söyledim bu durumu kabullenememiştim. Derken artık bir şeyler yapmam gerek diye düşündüm. Onları bir şekilde ayırmam gerekiyordu sevdiğim adam bana geri dönmeliydi. Ama ne yapacağımı bir türlü kestiremedim.

Artık kimseye de güvenmiyordum. Sonuçta en yakın arkadaşım bile bana ihanet ermişti. Bende internetten biraz araştırma yaptım ve Ayırma Büyüsü yaptıranlar hakkında bir kaç yorum okudum. Okuduklarım göre bu büyü yöntemi gerçekten çok işe yarıyormuş. Evli insanlar bile bu büyü sayesinde kısa zaman içerisinde birbirlerinden ayrılıyorlar ışık. Hatta büyü o kadar kuvvetli iş ki birbirlerinden nefret edecek konuma geliyorlarmış. Ben de başka çarem kalmadığı için büyü yöntemini denemeye karar verdim. İnternet üzerinden güvenilir bir medyum buldum ve ona giderek büyüyü yaptırdım.

Medyum eski sevgilimin resmi üzerine ayrıma büyüsünü yaptı. Kısa zaman içerisinde etkisini gösterecektir dedi. Ben işimi garantiye almak için bir de sevgilim bana geri dönsün tekrar beni sevsin diye büyü yaptırdım. Bu büyü sayesinde de eski, sevgilim nişanlısından ayrıldıktan sonra kısa zamanda bana aşık olacaktı ve biz tekrar bir araya gelecektik. Onu tekrar kazanmak için elimden gelen her şeyi yapmaya hazırdım ve bende büyü yaptırdım. Hiç pişman değilim yeterki işe yarasın ve sevdiğim adama tekrar kavuşayım. Bir kaç gün oldu büyüleri yaptıralı ama hala bekliyorum işe yaraması için.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here