Ana sayfa Sizden Gelenler Medyum Hasan

Medyum Hasan

1

Biz kocamla severek evlenmemiştik. Görücü usulü ile evlendik. Eşimin maddi durumu çok iyiydi ve ben de çok güzel bir kızdım. Sırf aile Kocamın maddi durumu iyi diye bana hiç sormadan beni ona verdiler. Hemen düğünümüz oldu. Kocamı evlendikten sonra tanımaya başladım ve gerçekten ona aşık oldum.

Gerçekten çok iyi biriydi bana karşı olan ilgi ve alakası da çok güzeldi. Gerçekten romantik bir adamdı asla parasını kıskanmaz ne ihtiyacım varsa ne istiyorsam alır ve yapardı. Ben de giderek onu daha çok sevmeye başlamıştım. Sonra hamile kaldım. Çok güzel bir evladımız oldu. Tabi hamilelik de çok kilo aldım. Bu kiloları da bir türlü veremedim. Eşim ilk başta çok fazla bir şey demiyordu ama sonra çocukta büyümeye başlayınca sanki giderek benden uzaklaşmaya başlamıştı. Sürekli olarak artık bana az yemem konusunda uyarılarda bulunmaya başlamıştı. Sonra kilo vermem için Bir sürü şey yaptı. En sonunda artık beni beğenmediğini bile söyledi. Bu olanlara gerçekten inanamıyordum. Çok kırılmıştım. Kiloda vermeye çalıştım ama olmadı. Sonra Kocam tuhaf davranmaya başladı. Artık gizli gizli telefon konuşmaları yapmaya başladı. Mesajlar gelip duruyordu. Sonra bir gün telefonuna baktım Kocamın ve bir kadınla mesajlaşıyordu. Buluşmak için sözleşmişlerdi. Beynimden vurulmuşa döndüm resmen. Meğer beni aldatıyormuş. Ben de bu durumu hazmedemedim. Onunla konuştum beni aldattığını bildiğimi söyledim.

O da artık beni beğenmediğini ve boşanmak istediğini söyledi. Söylediğime de pişman oldum keşke bilmiyormuş gibi davransaydım. Bu durumu aileme anlattım. Onlarda bana destek olmadılar. Ben de en son çare internetten medyum Hasan hocayı buldum. Okuduğuma göre medyum Bağlama Büyüsü yapıp karı koca arasını düzeltiyorlarmış. Bende bir şansımı deneyeyim dedim. Bu Bağlama Büyüsü yaptıranlar gerçekten işe yaradığı ile ilgili bir sürü şey yazmışlar. Ben de inanamadım başta ama şansımı denemek istedim ve medyumlar iletişime geçerek Bağlama Büyüsü Yaptırdım.

Bağlama Büyüsü için medyum eşimin üstüne muska yazdı. Bu muskayı Kocamın yastığının içine koydum. Medyumun dediğine göre bir hafta kadar kısa bir süre içinde eşim o kadını unutacak ve bana bağlı biri olacakmış. Boşanmaktan da vazgeçecekmiş. Ben de bir bakalım şansımı deneyeyim diye muskayı güzelce sakladım bakalım şimdi bekliyorum gerçekten işe yarayacak mı diye.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 4]

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here