Ana sayfa Sizden Gelenler Medyum Hayyam

Medyum Hayyam

0

Babamla kardeşleri arasında çok büyük sıkıntılar vardı. Nasıl kardeşler anlamıyordum açıkçası. Sürekli olarak kavga edecek bir şeyler buluyorlardı. En sonunda babaannem öldükten sonra mal paylaşımı yüzünden kavga ettiler ve sonunda birbirlerine düştüler. Artık hiçbir şekilde konuşmuyorlar. Babam da en büyükleri olduğu için arayı düzeltmeye çalışıyor ama tabi babamı dinleyen olmadığı için gene üzülen babam oluyor.

Babam artık bu üzüntüsü yüzünden hasta olacak diye çok korkuyordum. Ben de halalarımla konuşmayı denedim ama paradan gözleri o kadar dönmüş ki beni de dinlemediler. Tamamen para için birbirlerini silmişler. Zaten babam kardeşleri ile kötü olmamak için mirastan da hak talep etmemişti ama buna rağmen kardeşleri ona cephe aldılar. Artık adam da doğal olarak ne yapacağını şaşırmış durumdaydı. Babam alkol kullanmaz, sigara bile içmezdi. Geçen gün onu sigara içerken gördüm. Artık üzüntüsünden sigaraya bile başlamıştı. Bir şey yapıp bu durumu düzeltmem gerekiyordu.

Artık babam eskisi gibi bir adam değildi ve bu kardeşleri ile olan durumu ailemize bile yansıtmaya başlamıştı. Sürekli annemle kavga etmeye başladılar. Annemde çok üzülmeye başlamıştı. Babamla bu durumu konuşmayı denedik ama hiçbir şekilde bana mısın demedi. Artık ne yapalım bende annemi çektim kenara babamın kardeşleri ile arası düzelmeden sizin aranız iyi olmayacak dedim. Önce bu duruma bir çözüm bulmamız gerekiyordu. Ben de anneme medyuma gidip birleştirme büyüsü yaptıralım da kardeşleri ile arası düzelsin dedim. Annem başta bu duruma çok karşı çıktı. Ama ilerleyen süreçler de babam giderek daha da kötü olmaya başlayınca annem de bu fikri kabul etti ve medyum Hayyam ile iletişime geçtik.

Medyum Hayyam’a giderek birleştirme büyüsü yaptırdık. Medyumun dediğine göre bu büyü bir hafta içerisinde işe yararmış ve kardeşleri babamı arayıp af dilerlermiş. Bu şekilde büyünün etkisi ile artık babam kardeşleri ile barışacakmış. Bunun için sadece bir hafta beklememiz gerekiyormuş. Birleştirme büyüsü yaptıranlar da bu şekilde yazmışlar. Büyü etkisini göstermeye başladıktan sonra da mutlaka medyumun dediğine göre büyünün devamlı olabilmesi için tesir süresine dikkat etmek gerekiyormuş. Tesir süresi bitmeye başlayınca kişiler gene eskisi gibi hareket etmeye başlıyorlarmış.

Bu gibi durumlarda anında medyuma gelerek büyünün yeniletilmesini sağlamamız gerekiyormuş. Büyünün devamlılığını sağlarsak eğer kişiler gene birbirleri ile barışık bir şekilde hayatlarına devam ediyorlarmış. Büyüyü yaptırdıktan sonra biz de tesir süresine dikkat ederek büyünün devamlı olmasını sağlayacağız. Şimdi büyünün etki etmesini bekliyoruz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here