Ana sayfa Medyum Listesi Medyum İlhami Hoca

Medyum İlhami Hoca

0

Bir olayın üzerinden çok zaman geçince o tür yaşananlar insanın hayatında tecrübe olarak yer edinir. Fakat etkileri insanın bir çeşit sıkıntıya düşmesine de neden olmaktadır. Bu yüzden insanlar olayların analizlerini yapmaktan kaçınırlar çünkü istedikleri sonuçlara ulaşmayacaklarını bilmektedirler. Bu yüzden ayrıntıcı insanlara iyi gözle bakılmadığı gibi kendilerine ‘’deli’’ denme olayını da yaşamaktadırlar. Aslında  olay deli olmalarında değil hayatın ayrıntılarına göğüs gerebilecek ve üzerlerine yürüyebilecek cesarette olmalarındadır. Diğer yürüyemeyen insanlar için ise medyumlar yardımlarına koşmaktadırlar. Çünkü medyumlar bu tür ruhsal sıkıntıların üzerinden nasıl gelineceğini bilen nadir insanlardan birileridir. Birçok insan bu tür ruhsal sıkıntıları yüzünden medyumlara koşup iyileşmişlerdir. Bu tür deneyimlerin yaratıcıları da şüphesiz o medyumlarla iş birliği yapan insanların yorumlarıdır. Her ne kadar farklı hayatlar sürsek de insanlarla aslında bir noktada o farklılık dediğimiz şey benzerliğe dönüşmektedir. Medyumlara ilişkin konu da buraya dönmektedir. Medyum İlhami Hoca da bir medyum olarak karşımıza çıkmaktadır. Kendisi hakkında ne tür bilgiler var ve ne tür bir güce sahip hepsinin cevabı yazımızın kalan kısmını okuyarak edinebilirsiniz.

Medyum İlhami Hoca Kimdir

Medyum İlhami Hoca da diğer medyumlar gibi olabildiğince kişisel bilgilerini gizli tutmayı yeğleyen bir isimdir. Çünkü medyumlar genel olarak böylelerdir. Gizemliliği ve gizliliği oldukça fazla sevmektedirler. Medyum ilhami hoca kimdir hakkında bilgiler nelerdir soruları bizlere çok gelmektedir. Bu yönde yaptığımız araştırmalar neticesinde kendisi ile ilgili olarak geçerli pek bir bilgiye ulaşamadık. Dolayısıyla yazımızda kendisinin kim olduğu ile ilgili bilgi paylaşmayacağız. Ancak sizler İlhami hoca ile işlem yaptırdıysanız olumlu veya olumsuz mutlaka yorumlarda belirtiniz.

Medyum İlhami Hoca Yorumları

Medyum İlhami Hoca olabildiğince hakkında bilgi alınmak isteyen medyumlardan biridir. Buna ilişkin kendisi hakkında yorumlara da ihtiyaç vardır. Deneyimler sonucu oluşan bu yorumlar diğer insanlara da yol gösteren şeylerden biridir. Bundan başka olarak Medyum İlhami Hoca dolandırıcı mı gibi sorular da sorulmaktadır. Güven kapısına çıkan bu konu hakkında deneyimler sonucu o deneyimlerini paylaşan insanları dinlemek daha sağlıklı olacaktır.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here