Ana sayfa Sizden Gelenler Medyum Rüya

Medyum Rüya

0

Eşimle kısa zaman önce evlendik. Birbirimizi çok severek evlendik. Evliliğimiz biraz sıkıntılı oldu. Onun ailesi daha doğrusu annesi beni başta istememişti. Yani aslında oğluna farklı bir kızı istiyormuş ama biz beraber olunca oğluna karşı da çıkamamış. Ben bunları çok sonradan öğrendim tabi. Evlenirken de kayın validem çok sorun çıkarttı. Sürekli olarak onun istediği gelinlik, onun istediği fotoğrafçıya gittik filan. Artık bu durumdan o kadar sıkılmıştım ki tamam dedim evlenelim de bir an önce bu tantana bitsin. Evlendikten sonra da tutturdu onunla birlikte yaşayalım diye.

Eşimi çok sevdiğim için başta bu durumu kabul ettim. Ama keşke kabul etmeseymişim. Resmen evliliğimizi cehenneme dönüştürdü kadın. Sürekli olarak ev işlerini bana yaptırır bir de üzerine beğenmez kalkar kendi yapardı. Eşim işten geldikten sonra da sürekli olarak beni kötüler hiçbir işi beceremiyor derdi. Artık o kadar sıkılmıştım ki bu durumdan bir gün eşime patladım. Çok büyük kavga ettik. O da annesini savundu kadın yaşlı aldırma dedi. Ben de eşime ben artık kendi evimize çıkalım istiyorum dedim. Eşim de bunu kabul etmedi. Ama daha fazla bu kadınla birlikte yaşamaya devam etseydik eğer kesin ayrılmış olurduk. Artık ne yapacağımı bilemez oldum. Durumdan annemlere de bahsedemezdim yoksa çok üzülürlerdi.

Ben de çok yakın bir kız arkadaşıma konuyu açtım. O da bu işin böyle yürümeyeceğini evliliğimi kurtarmam için kayın validem üzerine büyü yaptırmamı söyledi. Ben böyle şeylerden çok korktuğum için başta kabul etmedim, saçmalama dedim. Ama daha sonra bu duruma katlanamaz oldum ve karar verdim. Kız arkadaşımı arayarak bana iyi bir medyum bulmasını söyledim. Daha sonra medyum Rüya’ya gittik ve kayın validem evden uzaklaşsın diye kocamın üzerine soğutma büyüsü yaptırdım. Bu medyumun dediğine göre soğutma büyüsü sayesinde eşim annesinden artık nefret edecek boyuta gelecekmiş ve onu artık evde istemeyecekmiş. Annesinin yaptığı her şey artık gözüne batar olacakmış. Bu durumda ben de bir şey yapmamış olacaktım.

Eşim kendisi annesini istememiş olacaktı. Medyumun dediğine göre büyü bir hafta kadar sonra etkisini kişi üzerinde gösteriyormuş. Medyuma büyüyü yaptırdım. Bunun için bir muska yazdı. Eşimin yastığının içine muskayı koydum. Şimdi sonuç almak için bekliyorum.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here