Ana sayfa Sizden Gelenler Medyum Saliha

Medyum Saliha

0

Uzun süredir aşık olduğum bir kız var. Küçüklüğümden bu yana komşumuzun kızına aşıktım. Ailelerimiz de çok yakın olmasına rağmen bir türlü cesaretimi toplayamadım ve kıza hislerimi söyleyemedim. Bir gün tam cesaretimi toplamıştım ki kızı başka bir erkekle el ele gördüm. O yüzden bir daha kıza olan hislerimi hiç açmadım. Ama daha sonra çocukla ayrıldıklarını öğrendim. Benim bir an önce kıza duygularını söylemem gerekiyordu yoksa böyle böyle derken sürekli olarak hayatına birileri girecek diye korktum. Sonunda tüm cesaretimi topladım ve hemen kıza giderek onu uzun zamandır sevdiğimi ve hayatıma kimseyi almadığını söyledim. Fakat kız beni sevmediğini ve abisi olarak gördüğünü söyledi. Böyle bir şeyin de bir daha yaşanmamasını istedi. Ben de ne yapayım artık içimde kızı sevmeye devam ederim dedim ama bir türlü bu içimdeki duyguya söz geçiremez olmuştum.

Özellikle kızı gene başka bir çocukla görünce deliye döndüm. Ne yapacağımı şaşırdım. Artık içim içime sığmıyordu. Ben de bir kız arkadaşıma bana yardımcı olsun diye durumumu anlattım. Kıza sürprizler yaptık. Ona hediyeler aldık, arkadaşımın dediği her şeyi yaptım ama kız en sonunda benimle bir daha asla konuşmak istemediğini ve onu rahat bırakmamı söyledi. Sonunda kız arkadaşım da bana medyuma gidip aşk büyüsü yaptırmayı teklif etti. Bende ne yapayım başka çarem yok diye düşündüm ve arkadaşımı dinleyerek medyuma gitmeyi kabul ettim. Medyum kızın üzerine bir muska yazdı. Bu muskayı onun evinin bir yerine saklamam gerekiyormuş. Medyum ne derse aynısını yaptım. Medyumun dediğine göre bir kaç gün içerisinde bu büyü kişi üzerinde etkisini göstermeye başlarmış. Şimdi bekliyorum büyü işe yarasından bir an önce sevdiğim kıza kavuşalım diye.

Medyum beni sadece muska saklama konusunda uyardı. Eğer bu muska bulunur ve açılır ise hiç bir şekilde bir etkisi kalmıyormuş. Bu yüzden çok dikkatli bir şekilde muskayı sakladım. Bir de medyum büyünün tesir süresinin bitmemesi için sürekli olarak tesir süresini yeniletilmesi gerektiğini söyledi. Ben de büyü etkisini gösterdikten sonra tesir süresini kontrol edip sürekli olarak yeniletilmesini sağlayacağım. Şimdi büyünün etki etmesini bekliyorum.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here