Ana sayfa Medyum Listesi Medyum Süleyman

Medyum Süleyman

1

Medyum Süleyman Hoca Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Bazı durumlarda insanlar kendi problemlerini çözmek için olabildiğince fazla şey yapmayı istemektedirler. Fakat bu durumlarda istedikleri şeyleri gerçekleştiremeyeceklerinin farkına varan insanlar ise daha çok ruhsal anlamda kendilerini güçlendirmek ve yere daha sağlam basmayı istemektedirler. Bundan dolayı olacak ki aslında ilk etapta büyülere ilgi duyarak büyülerin kendilerine bir yarar getireceğini düşünmektedirler. Dolayısıyla insanlar büyü yapımlarını, büyülerin ne gibi etkilerinin oldukları ve benzeri birçok şeyi de öğrenmek istemektedirler. Fakat bu tip insanlardan farklı olarak bir de medyum araştırması yapmak isteyen insanlar vardır. Modern yaşamın getirmiş olduğu kavramlardan biri de işte medyumlardır ve insanlar medyumlarla alakalı şeyleri de öğrenmeye çalışmaktadırlar.

Medyum Süleyman Hoca Yorumları Nelerdir

Çünkü medyumların da tıpkı büyüler gibi kendi problemlerine bir çözüm getireceğine düşünen insanlar, direkt olarak onlar hakkında yazılmış yazıları okuyarak kendilerince bir takım fikirleri de edinmek istemektedirler. Bundan dolayı Medyum Süleyman Hoca ile ilgili de bir çeşit bilgi almak veya onların ne yaptığı, nelerle uğraştığı, etkili olup olmama durumlarını da öğrenmek istemektedirler. İşte bu yüzden yorumlara da bakmayı ihmal etmeyen insanlar, medyum araştırmalarında kendilerine yardım edecek asıl yerin yorumlar olduğunu düşünmektedirler. Bundan dolayı olacak ki yorumlardan kendilerine fikir edinen ve onu uygulamaya koyan insan sayısı da fazladır.

Medyum Süleyman Hoca Hakkında şikayet

Bu tür durumların dışında insanlar başka şeyleri de göz önünde bulundurarak yollarına devam etmektedirler. Bunlardan biri de şikayet konusudur. İnsanlar memnun olmadıkları, hoşlarına gitmeyen bir şey gördüklerinde veya beklentilerinin karşılanmaması durumlarında direkt olarak kendi fikirlerini belirterek olumsuz düşünceleri eşliğinde şikayetlerini dile getirmektedirler. Her insanı ayrı ayrı memnun etme olasılığının imkansızlığı çoğu yerde de görülmektedir. Medyum araştırmalarında da yolun sonu buraya çıktığından dolayı, insanlar tarafından şikayetlerin olması ya da olmaması normal karşılanabilir. Bu şikayetleri aslında yorumlarda takip etmek de işe yarar sonuçlar elde edilmesine yol açabilecektir. Sizler de şikayetlere sahipseniz bunları paylaşabilirsiniz.

Medyum Süleyman Hoca Dolandırıcı mı yoksa Güvenilir mi

Başka bir bakış açısı daha vardır ki o da güven duygusuyla alakalı bir şeydir. İnsanlar genel olarak dertlerine çare aradığı yerlerde güven duygusunun da olmasını istemekte ve kendilerini böylelikle iyi hissetmeyi istemektedirler. Bundan dolayı medyumların dolandırıcı mı yoksa bir çeşit sahtekar mı olduklarını anlamak için sorularına da cevap arayan insanlar bu cevapları genel olarak bilgi topladıktan sonra o bilgilerin karşılaştırılması sonucu bulabileceklerdir.

.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 1]

1 YORUM

  1. Ben bu kişi tarafından dolandırıldım!!!! Sakın inanmayın MEdyum Süleyman ismini gördüğünüzde arkanıza bakmadan kaçın. Tam bi sahtekar.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here