Ana sayfa Medyum Listesi Medyum Tavsiyesi

Medyum Tavsiyesi

2

Medyum tavsiyesi ihtiyacı içinde olanlar için doğru bir medyum hoca bulmak çok önemlidir. İçinde bulunduğu durumunuzun zorluklarından ve sıkıntılarınızdan kurtulmak veya beklentilerinizin karşılanması için ihtiyacınız olan medyum hizmetlerini alabileceğiniz, alanında tecrübeli ve deneyimli bir medyum hoca için araştırma yaparken bir çok internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. İnternet sitelerinde yer alan ve tavsiye edilen medyum hocaların tamamı gerçek mi, işin ehli mi ve size doğru bir şekilde hizmet verebilecek mi sorularının cevapları çok önemlidir. Bir çok internet sitesinde sahtekar hocalar tarafından tutulmuş insanlar tarafından yapılan yorumlara denk gelebilirsiniz. Bu durum kandırılmanız için hazırlanmış bir kandırmacadan ibarettir. Medyum özellikleri olmayan, beklediğiniz hizmetleri veremeyecek bir hoca ile çalışmanız size hem zaman kaybı hem maddi kayıp hem de hayal kırıklığı olarak geri dönecektir. Bu nedenle içinde bulunduğumuz durumu çözecek ve sıkıntılarınızdan sizi kurtaracak doğru bir medyum hocayla çalışmak için medyum tavsiyesi almanız gerekiyor. Medyum tavsiyesi alırken çalışmak istediğiniz medyum hocalarla daha önce çalışmış ve almış oldukları hizmetlerle tatmin olmuş kişilerin tavsiyelerini dikkate almalısınız. Ayrıca almak istediğiniz hizmet türüne göre bu alanda çalışan, bu alanda adından söz ettirmiş, insanlara faydalı olmuş medyum hoca tavsiyesini almak sizin için önemlidir.

Yapmanız gereken dikkatli ve titiz bir araştırma yapmak, araştırma yaptığınız sitelerin gerçek bir site olup olmadığını kontrol etmek, sitede yorum yapan kişilerin gerçekten bu hizmeti alarak tecrübelerinden yola çıkarak yorum yapıp yapmadıklarını öğrenmektir. Gerçek bir medyum hoca ile çalıştığınızda beklentilerinizi çok kısa sürede profesyonel bir şekilde karşılayabilirsiniz. Eğer gerçek olmayan sahte bir medyum hoca ile çalışırsanız beklentilerinizden öte hiçbir çıkar elde edemeyecek ve aynı zamanda bir çok kayıp yaşayarak hayal kırıklığına uğrayacaksınız.

Medyum Hoca Tavsiyesinde Dikkat Edilecek Noktalar

 • Medyum hoca tavsiyesine dikkat edilecek noktaların başında size tavsiye eden kişinin gerçek bir kişi olup olmadığını öğrenmek geliyor.
 • Medyum hoca tavsiyesi alacağınız kişi gerçekten daha önce bu hocayla çalışıp yaşadığı tecrübeden yola çıkarak size tavsiye ediyorsa bu medyum ile çalışabilirsiniz. Ancak bu kişi eğer bu hizmeti almamış ve bu hizmetlerle ilgili bilgisi yoksa bu kişinin tavsiyesini dikkate almamalısınız.
 • Medyum hoca tavsiye ediyorum başlıklı yazılardan uzak durmalısınız. Gerçekten size hizmet verecek olan medyum hocaları tavsiye edecek olan insanlar öncelikle almış oldukları hizmetin içeriğini ve sonuçlarını yazarak sonrasında medyum hocayı tavsiye ederler. Ancak sahtekarlar tarafından hazırlanan internet sitelerinde yapılan yorumlarda ön plana medyum tavsiyesi veya medyum tavsiye ediyorum başlıklar çıkarılır. Bu durum tamamen kandırmacaya yönelik bir hareket olup beklenti içerisinde olan veya ihtiyaç sahibi insanları kandıran ve onların hayalleriyle oynayan insanlar tarafından yapılan bir durumdur.
 • Gerçek bir medyum hoca ile çalıştığınızda yapmanız gereken sizin de yaşadığınız tecrübeleri dile getirerek medyum hocayı tavsiye etmektir. Medyum tavsiyesi gerçek anlamda insanlara fayda sağlayacak ve insanların umutlarına faydalı olacak bir hizmettir. Bu nedenle almış olduğunuz hizmetleri değerlendirerek sonuçları ile birlikte insanlara da tavsiyede bunla bilirsiniz.

Medyum hoca seçerken medyum tavsiyesi alırken dikkat etmeniz gereken önemli noktadan bir de medyum hocanın ihtiyacınız olan alanlarda daha önce çalışmış olmasıdır. Bu tür hocalar başarıları ile kulaktan kulağa, ağızdan ağıza kendiliğinden yayılır. Gerçek bir medyum hocanın reklama ihtiyacı yoktur ve reklam yapmaz. Bu nedenle gerçekten size hizmet verebilecek ve beklentilerinizi karşılayacak bir medyum hoca ile çalışabilmek veya medyum tavsiyesi almak için internet sitelerinde yer alan ve sizi kandıracak olan içerikleri dikkate almamalısınız.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

2 YORUMLAR

 1. Annemle babam 27 yıllık evliler,ben malesefki huzursuz bir aile ortamında büyüdüm,saçma sapan gerginlikler kavgalar hakimdi bizim evde yerli yersiz,sorarsanda herkes kendine göre haklı…tabiki biz küçükken daha tamatkarlardı,biraz daha çocuklar büyüsün modunda takılıyorlar ayrılmayı düşünmüyorlardı,biz büyüdükçe işin rengi değişti tabiki…geçen hafta incir çekirdeğini doldurmuycak bir sebebten dolayı annemle babam yine birbirlerine girdiler, ve babam evi terketti,biz şaşkın annem ise umursamaz bi tavırdaydı,düşündüm taşındım enson buduruma bi el atmaya karar verdim,teyzemle hoca araştırmaya başladık,bunu kimseye söyleyemezdik ve internetten hoca bulalım dedik bi yandanda korkarak tabiki bu konuda dolandırılan çok insanda var insan aynı pozisyona düşmek istemiyor açıkçası burak hocanın sitesini incelemeye başladım ve aramaya karar verdim,ilk aradığımda bana o güveni verdi zaten,ayrıca o enerjiyide…annemle babama kavga etmemeleri ve aşk ile bağlanmaları için ayrılmamaları için celp işlemi yaptı Burak Hocam,hazırlayıp iki hafta içinde gönderdi işlemi,3 ay süresi varmış işlemin %95 etkili hakkikaten bunu ben yaşamasaydım çok inanmazdım açıkçası resmen senelerdir kedi köpek gibi olan annem babam 40 gün barıştılar,yaklaşık 1,5 aydırda artık evde kavga ve gerginlik yok,şaka gibi bir durum bu,keşke daha önceden arasaymışız Burak hocamı,Allah bin kere razı olsun hocam senden

 2. Arkadaşlar geçen sene yaşadığım bir olayı anlatmak istiyorum size,işyerinde uzun bir zamandır
  bana hayranlık duyan bir adam vardı lakin bu işlerin olması için ilk başta bi elektriğin olması
  gerek biliyorsunuz,hiçbirşekilde bana uygun bi adam değil,tam benim zıttım karakteri olmazdı kesinlikle tarzım değildi,bunu kendisine doğrudan yada dolaylı yollarla defalarca ifade etmeme rağmen bir türlü pes etmedi.

  Hep anlamamazlıktan geldi,sürekli yapışkan tavırlarına devam etti,bir iki ay sonra kendimde anlam veremediğim değişiklikler farkettim sürekli geceleri rüyama girmeye başladı,gözüme çok şirin gelmeye başladı,bi yandanda üzerimde çok tuhaf bi halsizlik vardı sürekli uyumak istiyordum içimdede tuhaf bi huzursuzluk ve dönem dönem nükseden bir baş ağrım vardı anannemle birlikte yaşıyorum annem babam vefat ettiği için bana kızım sen büyülüsün dedi eski kadın anlar tabi…

  Arkadaşıma durumu anlattım oda daha önce işlem yaptırdığı hocanın telefonunu verdi ara dedi 0553 371 89 94 Burak hocayı aradım durumumu anlattım üzerimdeki beni bağlamak için yapılan o ağır büyüyü bozmak için bir celp işlemi ve koruyucu yaptı bana son 1.5 aydır herseyim,hayatım düzene girmeye başladı şuan herşey yolunda Burak hocam kurtardı beni Allah ondan razı olsun

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here