Ana sayfa Medyum Listesi Medyum Turan Şah Hoca

Medyum Turan Şah Hoca

1

Bu yazımızda Medyum Turan Şah Hoca hakkında merak ettiğiniz ne varsa bulabilirsiniz. Sizler için bu konuyu araştırdık ve çeşitli başlıklar halinde size sunduk. Bu başlıklar şu şekildedir: Medyum Turan Şah Hoca kimdir Medyum Turan Şah Hoca yorumları Medyum Turan Şah Hoca şikayetleri Medyum Turan Şah Hoca sahtekar mı ve benzeri konular. Böylece bu medyum hoca hakkında birbirinden farklı çeşitteki bilgiye erişebileceksiniz. İyi okumalar dileriz.

Medyum Turan Şah Hoca Kimdir

Medyum Turan Şah Hoca kimdir sorusu medyum hoca araştırmalarında en çok sorulan, yanıtı merak edilen sorudur. Çünkü insanlar bir işe girişmeden önce o işi yapacak kişinin gerçek kimliğini öğrenmek isterler. Bu çok normal ve sık karşılaşılan bir durumdur. Medyum Turan Şah Hoca uzun senelerdir medyum hocalık mesleğini yapan bir isimdir. Bu medyum hoca havas, Kuran gibi ilmi bilgilere sahiptir ve zamanla da bunları geliştirmiştir. Doğuştan sahip olduğu bazı ruhani yetenekleri olduğu belirtilir. Tüm bu ilmi bilgi ve yetenekleri kullanarak medyum hocalık görevini yapar. Medyum Turan Şah Hoca ile insanlar bazı büyüleri yapması için görüşmüştür. Bu büyülerden bazıları bağlama büyüsü, âşık etme büyüsü, kısmet açma büyüsü olduğu gibi aynı zamanda büyü bozma da yaptığı bilinir. Medyum Turan Şah Hoca kimdir sorusu ilgili başka cevaplar için lütfen yapılan yorumları okuyun.

Medyum Turan Şah Hoca Yorumları

Medyum Turan Şah Hoca yorumları okumanızı öneririz çünkü bu yorumlar onun gerçek kişiliği hakkında size gerçek bilgiler sunar. Bu bilgiler içinde ayrıca işini iyi yapıp yapmadığı, dolandırıcı olup olmadığı gibi önemli konulardaki bilgiler de bulunur. Medyum Turan Şah Hoca yorumları sayesinde gerçekleri öğrenmek için sitemizde yapılan yorumlara bakabilirsiniz. Ya da siz de bu konuda Medyum Turan Şah Hoca yorumları atarak hem bizleri hem de diğer kullanıcıları bilgilendirebilirsiniz.

Medyum Turan Şah Hoca Şikayetleri

Medyum Turan Şah Hoca yorumları arasında Medyum Turan Şah Hoca şikayetleri ile de karşılaşırsınız. Bu şikayetler sayesinde dolandırılmaktan veya kandırılmaktan kurtulabilirsiniz. O yüzden eğer Medyum Turan Şah Hoca şikayetleri var ise okumadan geçmeyin, dikkatlice okuyun. Medyum Turan Şah Hoca şikayetleri yaparak da insanları uyarabilirsiniz.

Medyum Turan Şah Hoca Sahtekar Mı

Medyum Turan Şah Hoca sahtekar mı konusu ile ilgili olarak da sitemizde pek çok yorum bulursunuz. Medyum Turan Şah Hoca sahtekar mı yorumları okuyarak dolandırılmaktan kurtulur ya da bu konuda yorum yaparak insanlara şikayetlerinizi anlatabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

1 YORUM

  1. Mrb arkadaşlar. Turan şah hoca ile bir kaç kez işim oldu ama sonradan Burak Hoca’yı buldum. O yüzden size hikayemi Burak hoca üzerinden anlatacağım.

    Babam senelerdir alkol illetinden kurtulamadı,çocukluğumun en büyük kabusu oldu esnaflık yapardı,dükkanı kapattıktan sonra arkadaşlarıyla içmeye başlardı hergün ama,herşey tadında güzeldir aslında ama babam hiçbir zaman bu bilince sahip olmadı malesef…anacağızım içmesinede bişey demiyordu yazık ne yapsın üç tane çocuk,köyde yaşıyan fakir bir aile,para yok,meslek yok çekiyordu garibim,dediğim gibi içmesi değilde içince sapıtmasıydı bizi rahatsız eden,o sakin adam gidiyordu sanki içinden bir canavar çıkıyordu,biz küçükken babam gelinceye kadar yemeğimizi yer,uyumasakta yatardık yatardık yataklarımıza,bize herhangi bir sebepten kızmasın,dövmesin diye,anacağızım senelerce çekti bizler büyüdük ama o hiç değişmedi hep aynıydı kendini değiştirmedi,birgün komşumuz geldi apartmana yeni taşınmıştı ama daha yeni taşınmasına rağmen gürültüden babamın yaptığı yerli yersiz huzursuzluklardan,yükselen seslerden rahatsızdı ve anneme bir hocaya gitmedinmi hiç diye sordu bende iyi fikir dedim hemen nette hoca aramaya başladım birkaç olumsuz hoca teşebbüsümüzden sonra bulduk Burak hocayı numarasını aradık 0553 371 89 94 ben konuştum anlattım senelerdir çektiğimizi birkaç cümleye sığdırarak oda babamın içkiyi bırakıp soğuması için bir celp işlemi yaptı ve kargoyla geldi bu işlem evimize,bir kaç hafta devam etti içki süreci babamın sonraları eve erken gelmeye başladı,annemde bizde çok şaşırmıştık bu duruma ve biirbuçuk ay sonra birgün eve geldi bizleride çağırıp anneme artık içkiyi bıraktım,hastaneye başvurdum tedavi için,vücudumun sağlığı iyiye gitmiyor,içki içince artık son dönemde midem bulanıp kusmaya başladım ve sizleride senelerdir çok üzdüm beni affedin dedi,dünyalar bizim olmuştu,annemin gözündeki,yüzündeki o mutluluğu tarif edicek kelime bulamıyorum,Burak hocam olmazı oldurdu,Allah razı olsun herşey dua ile…

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here